Miniházená

Ve středu 26. 6. 2024 proběhl turnaj v miniházené. V průběhu celého roku žáci získávali body a probojovali se až do finálového turnaje. Zde se všechny body vynulovaly a hrálo se od začátku. Napětí bylo cítit ve vzduchu už od prvního zápasu. V házenkářské hale v Hranicích bojovala opět naše dvě družstva. Rozhodčí z řad házenkářů dbali na dodržování pravidel a hráči i hráčky se snažili podat ty nejlepší výkony. Mladší kategorie byla zastoupena dětmi z 1.–3. ročníku (družstvo Partička). V kategorii 4.–5. třída nesl tým název Legendy. V každé kategorii soutěžilo celkem šest týmů. Žáci z mladší kategorie se umístili na 4. místě a žáci ze starší kategorie na 6. místě. Všichni žáci dostali za své výkony sladkou odměnu.
Všem žákům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k jejich výsledkům.

Zapsala: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 4. třídy