Bláznivý týden ve škole

V týdnu od 23. do 27. září 2024 proběhla akce Bláznivý týden, kterou uspořádal školní parlament ve spolupráci se školní družinou. Každý den měl své vlastní téma a žáci se mohli vyjádřit prostřednictvím různých kostýmů, což vytvořilo bláznivé dny plné zábavy a kreativity.
Pondělí: Modrý den. Den se nesl v odstínech modré, kdy žáci přišli oblečeni v různých modrých kouscích a doplňcích.
Úterý: Sportovní den. Žáci se převlékli za své oblíbené sportovce, a tak se ve škole potkávalo spoustu fotbalistů, hokejistů a dalších sportovců, což vytvořilo skvělou atmosféru.
Středa: Chytrá horákyně. Tento den byl největším oříškem. Žáci ukázali svou kreativitu tím, že z jedné strany byli oblečeni jedním způsobem a z druhé strany úplně jinak.
Čtvrtek: Hrdinský den. Žáci přišli v kostýmech svých oblíbených hrdinů z pohádek a filmů.
Pátek: Pyžamový den. Týden jsme zakončili pohodovým dnem v pyžamu.

Bláznivý týden byl skvělou příležitostí k zábavě a společenskému soužití. Děkujeme všem, kdo se zapojili. Těšíme se na další podobné akce! Podívejte se na fotky, jak vypadaly naše bláznivé dny.

Zapsala: Mgr. Michaela Hradilová, třídní učitelka 1. třídy

Zanechte komentář